Hot Double Cylinder Stirling Engine Model External Combustion Bulb


Märksõnad: enginee mudel, nael mootor 16, võidusõidu auto mootor, tuskmodel, mootori simulatsiooni mudel, mikro stirling mootor, 4 taktiline mootor moto, sisepõlemismootoriga mudel, mootor aur, horisontaalne auru mudel.

€30.05 €57.79
  • On laos
  • t323


Kirjeldus:

Stirling-mootorid on unikaalne soojuse mootorite, sest nende teoreetiline kasutegur on peaaegu võrdne teoreetilise maksimaalse tõhususe ehk efektiivsuse.

See on väline sisepõlemismootor, kus kütus on põlenud pidevalt ja kolb on liigutatud laiendamine õhu (või heelium või vesinik) keskmise,ja laiendamise gaas jahutatakse külma koda,ja korratakse.Kaks väikest alkoholi lamp,võite teha seda kiiresti pöörde ja tugevat võimu.

Välise sisepõlemismootori, et vältida traditsioonilise sisepõlemismootoriga plahvatus teha tööd,et saavutada kõrge efektiivsus,madal müra,madala saaste ja madalad kasutuskulud.

Aerodünaamika on rohkesti teadmisi füüsika,topelt silindri sisepõlemismootor.Mootori põhimõte on intuitiivne,haridus mänguasjad,õpetamine eksperimentaalse seadmed saab tulemuslikult kasvatada laste huvi õppimise vastu saab kasutada ka klassiruumis õpetamise,intuitiivne ja lihtne aru saada.

Tööpõhimõtted Meetodid: stirling mootor on powered by laienemine bensiin ja diisel külma.Kasutada 95% alkoholi operatsiooni(Ei kuulu komplekti).Kuiv õhk paisub, et genereerida võimsust.See ei saa lisada vett, petrooleum, bensiin, kergem õli või likööri.

Kirjeldus:

Suurus: 160x87x100mm / 6.29x3.42x3.93inch

Materjal: Metall

Pakett Sisaldab:

1 Komplekt Kuuma Õhu Stirling Mootor DIY Mudeli Komplekt

Märkus:

Palun lubage 1-3mm mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.

Tänu eri jälgida ja valguse mõju,tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv näitas pilte.Aitäh!


  • Tüüp: stirling aurumasin
  • Materjal: Metallist
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Soovitan Vanus: 12+y


Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted